Примірники журналу “Замки та Ключі” розміщено у місцях відпочинку клієнтів салону «1-й Автоцентр Skoda»

«1-й Автоцентр Skoda» – є першим в Україні, побудований за принципом концептуального автоцентру. Це дозволяє клієнтові за короткий проміжок часу в одному місці отримати повний комплекс послуг з купівлі, сервісного обслуговування та ремонту автомобіля.

 Особлива увага приділяється місцям, де клієнти очікують виконання замовлених послуг. З метою зробити дозвілля клієнтів більш інформативно наповненим, у місцях відпочинку клієнтів розміщуються журнали  “Замки та Ключі” – перше і єдине в Україні видання про проблеми безпечного замикання рухомого і нерухомого майна.На сторінках всеукраїнського видання – огляди ринку як для фахівців, так і для кінцевих споживачів, інтерв’ю із зірками про безпеку, новинки галузі та професійні консультації, а також багато іншої, дійсно цікавої інформації на різноманітні теми пов’язані з безпекою.

Ілля Воїнов, президент Правління Української Локсмайстер Федерації, а також головний редактор  журналу “Замки та Ключі” особисто відвідав автосалон  «1-й Автоцентр Skoda» та розмістив примірники журналу у місцях відпочинку клієнтів.
   

Примірники журналу “Замки і ключі”можна переглянути за посиланням ТУТ 

 або замовити безкоштовно  натиснувши на кнопку “Заказать”

Залишити відповідь